CMS-CIS Marek Wójcik

Firma CMS-CIS, powstała bazując na moim wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Pracowałem przez wiele lat w światowym koncernie petrochemicznym Castrol, gdzie poznałem dogłębnie tematy z zakresu techniki smarowniczej stosowanej w zakładach przemysłowych, w motoryzacji i lotnictwie.

Posiadamy nowatorskie programy komputerowe dla „Gospodarki Smarowniczej”, opracowujemy „Instrukcje Smarowania Maszyn” , prowadzimy prewencyjną obsługę punktów smarowych parku maszynowego, w oparciu o tabele smarowania bazujące na kodach kreskowych.

Mając na uwadze dbałość o środowisko naturalne, bezpieczeństwo pracy, specjalizujemy się w doborze i pielęgnacji wysokojakościowych produktów, zapewniających zmniejszenie nakładu pracy na konserwację, zmniejszenie powierzchni składowania środków oraz zmniejszenie ilości niebezpiecznych odpadów.

Oferujemy usługi z zakresu kompleksowego czyszczenia i konserwacji maszyn, wymiany środków smarowych i technologicznych oraz pielęgnacji poprzez bocznikowe oczyszczanie, umożliwiające wydłużenie czasu ich eksploatacji.

Stosujemy nowoczesne technologie i urządzenia serwisowe, badania i analizy laboratoryjne w miejscu działania pozwalają na podjęcie szybkich działań i skrócenie czasu postojów produkcyjnych.

Pragniemy iść naprzeciw oczekiwaniom klientów i partnerów biznesowych, rozwijając ofertę produktów oraz świadczonych usług serwisowych.

Jesteśmy dynamiczną i elastyczną firmą, bazujemy na wykształconej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Z poważaniem

Marek Wójcik